Вітаємо з 1 вересня 2017 року, з Днем Знань!

001Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Це День знань, який завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, новими надіями і несподіваними, довгоочікуваними зустрічами.  Новий 2017-2018 навчальний рік у нашому коледжі  розпочався урочистим заходами  четвертого вересня.


      Для першого уроку, як відомо.  обирають найбільш важливі теми в житті народу. Адже наша молодь  має знати сучасну історію, яка твориться на її очах, а також вивчати минуле. У житті кожного покоління і кожного народу є події, які назавжди лишаються в історії, впливають на свідомість людей. Що ж до нас, українців, то ми завжди славилися своїм прагненням свободи, стремлінням щасливо і безбідно жити. Тому перші  урочистості, які відбулися у стінах коледжу, були присвячені євроінтеграції України до Європейського Союзу.


       Педагогічний колектив Василівського коледжу вітає студентів і батьків з Днем знань. Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горізонти пізнання себе та світу,  наших колег надихне успіхами виховання, а батьків – гордістю за своїх дітей. Нехай цьогорічний Першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожний освітянський заклад  та родину! З нагоди свята бажаємо Вам міцного здоров’я, незабутніх миттєвостей студентського  життя та справжніх відкриттів!