11 жовтня стартував 14-й Європейський тиждень місцевої демократії. Це - загальноєвропейський захід, покликаний заохотити громадськість до участі у вирішенні питань місцевого значення. Він проходить на підтримку ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Головною метою Тижня є активізація процесів розповсюдження інформації щодо принципів, надбань та досягнень функціонування місцевої демократії у вирішенні питань місцевого значення та залученню громадян до прийняття управлінських рішень, надання можливостей для ознайомлення з роллю Ради Європи та інших інституцій спільної Європи в області розвитку місцевої демократії.

В рамках Європейського тижня місцевої демократії у навчальному закладі проведено інформаційну годину щодо виникнення і розвитку місцевого самоврядування в Європі, громадянського самоврядування за часів Київської Русі, Магдебурзького права на території українських міст з XIV ст. Студенство отримало інформацію щодо військово-адміністративного самоврядування і полково-сотенного устрою Українсько – козацької держави, місцевого самоврядування на українських землях у складі Російської імперії (ХVIII-початок ХХ ст.), а також за радянських часів і часів незалежності.

Проведення інформаційної години має підсилити розуміння того, що «місцевий» і «європейський» підходи до здійснення самоврядування не протистоять один одному, а взаємно один одного доповнюють. Місцева демократія є загальною європейською цінністю та повинна спиратися на кращі досягнення та практики в галузі управління та демократії.

Наш фаховий коледж також візьме участь у Євровікторині - 2021, яка триватиме до 15 лютого 2022 року.

 

 
1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ів)]

 

Повернутися на головну сторінку